Головна > Новини та події > Життя у стилі ЕКО
Захід
Життя у стилі ЕКО

Колись невиразний та незрозумілий вислів «дбайливе ставлення до навколишнього середовища» з роками стає не тільки зрозумілішим, але й набуває завершених рис. Створення соціально-відповідального суспільства неможливо без турботи про природу, захисту тварин, створення екологічно чистих виробництв.

 

Еко-дизайн і еко-упаковка - важливі ланки в створенні середовища, у якому темі збереження нашої планети буде відведено перше місце. Поява поліграфічних матеріалів з використанням вторинної сировини, виробництво екологічно чистої упаковки, дизайн, стриманий, але в той же час природний і гармонійний, дають надію на те, що проблема захисту навколишнього середовища буде вирішуватися глобально, за участю людей, залучених у всі сфери виробництва.

 

ДІЛОВА ПРОГРАМА ЗАХОДУ БУДЕ ПРИСВЯЧЕНА НАСТУПНИМ ТЕМАМ:

 

  • «Еко-тренди в маркетингу, брендінгу і дизайні», ЛЮДМИЛА ЧЕКАЛКІНА, директор з маркетингу та комунікацій ГК «Дубль В».
  • «Колекція Planet Еко - папір, натхнення від природи», МАРК ГЕЛЕН, керівник напрямку продажу в країнах Європи компанії Neenah Paper. У своїй презентації Марк також торкнеться традиційної колекції паперу Touche Cover та розповість про новинку - колекцію SENZO. 

 

На заході вас очікують арт-об'єкти, створені з паперів Planet Еко. Кожен учасник отримає каталог паперу з асортименту Neenah Paper і зразки друку на різному устаткуванні. У вечірній частині семінару відбудеться фуршет.
Чекаємо на Вас!

 

Збір гостей 10 квітня 2018р о 13:45 за адресою: Київ, пров. Ярославський, 1/3 (р-н Поділ), HUB 4.O

Прохання підтвердити свою присутність на e-mail: a.gnatenko@doublev.com.ua