Головна > Новини та події > «Colorplan. Welcome to Ukraine» Ексклюзивний захід від «Дубль В Україна»
Захід
«Colorplan. Welcome to Ukraine» Ексклюзивний захід від «Дубль В Україна»

 

7 листопада, в Києві на Арт-майданчику HUB4.0 відбувся семінар «Colorplan. Welcome to Ukraine», організований компанією «Дубль В Україна». Відкрила семінар директор ТОВ «Дубль В Україна», Анжеліка Гнатенко, акцентувавши увагу на тому, що асортимент компанії поповнився новими дизайнерськими паперами і картонами колекції Colorplan, Великобританія. Відтепер в ТОВ «Дубль В Україна» можна замовити 51 відтінок всіляких кольорів колекції.

COLORPLAN - НЕЗАМІННИЙ ЕЛЕМЕНТ ТВОРЧОСТІ

Анжеліка Гнатенко представила публіці гостей: менеджера компанії GF Smith з продажу в країнах Європи Яна Річнера; бренд-менеджера у напрямку дизайнерських паперів ГК «Дубль В» Ларису Писаренко; представника компанії GF Smith Бена Уоткінсона.

Ян Річнер в парі з Ларисою Писаренко виступили з презентацією «Colorplan: теорія та історія кольору, розробка колірних карт як ефективного інструменту формування середовища бренду».

colorplan_2017_01.jpg
Анжеліка Гнатенко, директор ТОВ «Дубль В Україна» і Ян Річнер, менеджер з продажу в країнах Європи компанії «GF Smith»

Ян Річнер і Лариса Писаренко почали презентацію колекції з невеликого подорожі в минуле. Колекція Colorplan з'явилася на ринку в 1936 році. Вона стартувала з трьох кольорів (сірий, коричневий і білий), а потім в результаті всіляких досліджень, переговорів з дизайнерами, творчими людьми, колекція розрослася до сьогоднішніх масштабів - до 51 кольору!

colorplan_2017_02.jpg
Ян Річнер, менеджер з продажу в країнах Європи компанії GF Smith

colorplan_2017_03.jpg
Лариса Писаренко, бренд-менеджер з напрямку дизайнерських паперів ГК «Дубль В»

Протягом 81 року папір Colorplan є незамінним інструментом всіх дизайнерів і поліграфістів, і сьогодні вона доступна в Україні. Інноваційні технології - невід'ємна частина історії компанії GF Smith. 1964 рік став переломним етапом для всієї поліграфічної індустрії. З'явилися перші курси з навчання графічного дизайну, які проходили у Великобританії. Покоління активних графічних дизайнерів і прогресивних друкарів брало Colorplan за основу при створенні поліграфічної продукції в абсолютно новій, раніше недоступній манері. Довгі роки колекція Colorplan продовжувала залишатися незамінним елементом творчості дизайнерів. У 1972 р саме компанія GF Smith вперше представила зразок каталогу, в якому вся існуюча палітра колекції була представлена у вигляді круглих фрагментів.
У 80-х рр. на ринок вийшло багато відомих сьогодні брендів. В силу особливостей своєї спеціалізації вони в більшості випадків використовували яскраві кольори (червоний, помаранчевий і всі відтінки сірого), визначаючи необхідність появи нових кольорів в колекції. 
У 2012 р відбулися істотні зміни всередині колекції Colorplan, хоча і не останні на сьогоднішній день. У колекції з'явилося п'ять нових кольорів. Також в 2012 році компанія GF Smith вирішила, що прийшов час зробити колекцію Colorplan глобальним брендом в усьому світі. 
Відомі світові бренди, які використовують папір Colorplan, мають виробничі потужності, розосереджені по різних частинах світу. Для збереження ідентичності бренду необхідно, щоб папір був доступний всюди. Тому компанія GF Smith активно інвестувала гроші в цифрові технології і цифрове просування бренду. Ян Річнер продемонстрував аудиторії зразок буклету компанії GF Smith, зроблений з паперу Colorplan в 1964 році. Основна ідея буклету полягала в тому, що можна друкувати кольором на кольоровому папері. Сьогодні вся колекція Colorplan представлена у вигляді кольорового панно ручної роботи, починаючи з історичного коричневого, і закінчуючи сучасними кольорами.

WORLD'S FAVOURITE COLOR

Далі Ян Річнер і Лариса Писаренко представили найбільш масштабну і гучну паперову подію року - World's Favourite Color! Протягом останнього року компанія GF Smith проводила дослідження, спрямоване на визначення найулюбленішого кольору всієї планети, який увійшов в колекцію під 51 номером. В результаті дослідження було обрано улюблений колір всього світу - Marrs Green (блакитно-бірюзовий): ідея проекту полягала в тому, що новий колір, який стане 51-м в колекції, буде протягом 6-ти місяців носити ім'я переможця, яким стала дівчина з прізвищем Марс (Marrs). Відгук був отриманий більш ніж з 100 країн, а голосування проводилося за допомогою інтернет-ресурсу.

colorplan_2017_04.jpg

Аналіз результатів проводиться до цього часу, визначаються аспекти, що впливають на вибір того чи іншого кольору: вік респондентів, менталітет, гендерна приналежність ... Натхненна цим проектом, появою нового кольору компанія GF Smith почала співпрацювати з відомими дизайнерами, креативними людьми, брендами в виробництві всіляких речей, одягу, предметів інтер'єру з використанням кольору Marrs Green. Ця масштабна кампанія по просуванню лазурно- 
бірюзового кольору та інформування громадськості про його існування проводиться GF Smith по всьому світу.

COLORPLAN: АСОРТИМЕНТ ТА МОЖЛИВОСТІ

Сьогодні папір Colorplan продає ся більш ніж в 65 країнах і постійно зберігається на складах у 22 країнах. Компанією GF Smith переважно пропонується Colorplan зі щільністю 100, 120, 135, 175, 270 г/м2. Також компанія GF Smith пропонує картон щільністю 700 г/м2 і 540 г/м2 (ламіновані продукти, що складаються з двох шарів масою, відповідно, по 350 г/м2 і 270 г/м2 кожен). В асортименті Colorplan є і литий папір до 350 г/м2. Приємним бонусом в колекції Colorplan є можливість замовити конверти в аналогічних кольорах відповідно стоковому асортименту. Щільність паперу для конвертів становить 120 та 135 г/м2. У Великобританії конверти залишаються важливим елементом комунікації, і замовлення часто перевищують тисячі штук на одного клієнта. Замовляються конверти різних форматів в різних колірних рішеннях. Як складеться ситуація з продажу в Україні, поки прогнозувати складно, так як такий вид продукції не користується високим попитом на вітчизняному ринку. Якщо кількість кореспонденції обчислюється не тисячами, а десятками листів, то це привід використовувати конверт як засіб комунікації. Ім'я та якість паперу Colorplan роблять цей папір привабливим для брендів. Також папір Colorplan ідеально підходить для стартаперів, для тих, хто тільки починає свій шлях у бізнесі.

colorplan_2017_05.jpg

АКТУАЛЬНІ КОЛІРНІ ТРЕНДИ

У 90% випадках рішення про купівлю приймається саме завдяки кольору, який може мати різне значення в залежності від того в якій культурі він використовується. За допомогою різних кольорів і відтінків можна організувати абсолютно різні способи комунікації. Яскраві кольори більш енергійні, емоційні, більше заряджені енергією, тому спортивні бренди використовують саме агресивну колірну гамму для передачі динаміки, енергетики. Для того, щоб підкреслити свою вагу на ринку, або в тій чи іншій індустрії, бренди часто використовують дуже темні, насичені, інтенсивні кольори з обробкою фольгою, які також входять до складу колекції, що презентується. Поєднання паперу Colorplan і фольги дає можливість отримати «Лакшері-продукту». Colorplan - це особливий, багатофункціональний продукт, який може використовуватися для всіляких сфер застосування. Завдання бренду Colorplan - надихати, а натхнення завжди шукають в папері і колірній гамі. Саме з цієї причини GF Smith співпрацює з креативним агентством Franklin Till (Великобританія). Компанія Franklin Till спільно з GF Smith проводить різні маркетингові дослідження щодо актуальних трендів і трендів майбутнього в кольоровій гамі, в поєднанні кольорів. У зв'язку з цим були створені колірні карти Colorplan, про які докладніше розповів Бен Уоткінсон (GF Smith) в презентації «Актуальні колірні тренди осінь/зима 2017-2018. Використання колірних карт Colorplan при розробці фірмового стилю компанії».

colorplan_2017_06.jpg
Бен Уоткінсон, компанія GF Smith, менеджер з продажу Північний регіон представляє четверту колірну карту Colorplan - «Біофілія»

Колекція Colorplan містить чотири колірні карти. Перша колірна карта називається «Невагомість». У ній зосереджені всі пастельні відтінки паперів Colorplan: натуральний білий, сіро-бежевий, абрикосовий, високобілий. Правильне поєднання білого, кремового і м'якого сірого допомагає передати відчуття спокою, чистоти і свіжості. Друга колірна карта має назву «Незмінність», містить темні кольори, стабільні і консервативні. Насичена і розкішна палітра кольорів «Незмінність», що складається з чорного, глибокого сірого і відтінків золотого символізує історію, якість і довголіття, також вказуючи на тонкий смак і багатий досвід. 
Третя колірна колекція під назвою «Висока напруга» містить живі і динамічні, енергійні відтінки рожевого, помаранчевого, пурпурного і блакитного. Поєднуючи енергію, динаміку і інноваційність, ця відкрита палітра активно привертає до себе увагу, спокушаючи, і випромінюючи радість. Багато нових трендів беруть початок в області моди. Не так давно рожевий і сірий були на вершині популярності. Ці два кольори були присутні всюди, починаючи від індустрії моди і закінчуючи елементами дизайну та інтер'єру. Технологічні бренди також використовували ці кольори (кожен бренд вибирає той колір, який згідно їхнім припущенням, буде популярний в найближчому майбутньому). З кожним днем сучасні технології все міцніше входять в життя звичайних людей і стають невід'ємною її частиною. Смартфони, різні гаджети забирають величезну кількість часу у їх користувачів. У той же час втрачається зв'язок з природою. Людина здорова і фізично, і розумово, коли оточена природою. Тому сьогодні дизайнери все частіше використовують зелений колір, щоб дати можливість відчути всім і кожному свій зв'язок з навколишнім світом. Також зелений все частіше з'являється в товарах для спорту. 
Все це стало поштовхом для створення нової колекції Colorplan, яка називається «Біофілія». Це четверта колірна карта, створена компанією GF Smith і користується сьогодні великою популярністю. Після закінчення презентації Бен Уоткінсон продемонстрував приклади організації робочого простору в офісі, простору для відпочинку в ресторані з використанням зелених відтінків.

ПАПІР COLORPLAN ВЖЕ ДОСТУПНИЙ В УКРАЇНІ

Україна є новим ринком збуту продукції бренду Colorplan компанії GF Smith. Інформацію про всю колекцію українські замовники можуть знайти на ресурсі Colorplanpapers.com, на якому GF Smith активно просуває Colorplan. Якщо замовнику потрібен папір незвичайної щільності (Colorplan переважно проводиться в п'яти щільності - 100, 120, 135, 175, 270 г/м2), різні комбінації кольору і тиснення, то компанія GF Smith здійснить відвантаження даного замовлення на склад «Дубль В Україна» за умови мінімального обсягу в 25 аркушів. Компанія «Дубль В Україна» орієнтує своїх клієнтів на мінімальну партію в одну пачку. Пачка паперу масою 270 г/м2 містить 100 аркушів, 135 г/м2 - 250 аркушів. Її вартість відповідає прайсовій. Папір поставляється в форматі 64 × 97 см. Інші формати доступні при замовленні від 1 тонни одного кольору і однієї маси. 
Учасники заходу отримали каталоги зі зразками 50-ти кольорів Colorplan, включаючи улюблений колір всього світу Marrs Green. У компанії «Дубль В Україна» можна замовити 51 колір, 25 видів тиснення і 8 щільності Colorplan. Замовник може вибирати будь-який відтінок з існуючих і комбінувати його з будь-яким видом тиснення.

Паперові інсталяції, які були представлені у виставковій зоні, в повній мірі розкрили тему кольору, гармонії, руху. Папір колекції Colorplan, який вже доступний на українському поліграфічному ринку, зробить ваше життя яскравішим, емоційнішим, позитивнішим, радіснішим. Відзначимо, що захід відвідали клієнти компанії «Дубль В Україна», які по-справжньому багато працюють з дизайнерськими паперами, розвивають напрямки виробництва упаковки і рекламної 
продукції з дизайнерських матеріалів. З появою Colorplan на ринку України можливості дизайну і виробництва поліграфічної продукції визначать абсолютно нові горизонти! 

colorplan_2017_07.jpg

Захід «Colorplan. Welcome to Ukraine» був яскравим, креативним, наповненим паперовими ідеями. Організатори дякують GF Smith і всім гостям заходу, який розділив любов до паперу Colorplan!